• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Про перевід учнів до наступних класів 2017 - 2018 н.р.

Про переведення учнів 1-4-х класів

В зв'язку із закінченням 2016-2017 н. року перевести учнів 1-4-х класів в наступні класи:

з 1 класу у 2 клас

1. Волощука Артема Віталійовича

2. Гіму Карину Василівну

3. Гіму Сергія Васильовича

4. Григор'єву Маргариту Андріївну

5. Дементьєву Катерину Андріївну

6. Дзюбу Євгенія Ігоровича

7. Дзюбенко Єлизавету Романівну

8. Доценко Валерію Іванівну

9. Дубіну Іоанна Олексійовича

10. Зубенка Богдана Олеговича

11. Літинського Арсенія Сергійовича

12. Медьзвецьку Софію Віталіївну

13. Мельниченко Анну Миколаївну

14. Михайлюка Олега Миколайовича

15. Фенюка Кирила Романовича

16. Шевчука Нікіту Олександровича

з 2 класу у 3 клас

1. Гармату Олександра Олександровича

2. Клепець Романа Руслановича

3. Ковалевську Єлизавету Василівну

4. Комарницького Назара Васильовича

5. Кондратенка Владислава Олександровича

6. Оленущенко Єлизавету Андріївну

7. Пилипенка Назара Євгеновича

8. Приходька Віктора Володимировича

9. Бабанського Тимура Олексійовича

з 3 класу у 4 клас

1. Баранівську Марину Сергіївну

2. Бодякову Анастасію Миколаївну

3. Василенка Дмитра Віталійовича

4. Волинця Марка Сергійовича

5. Волощука Романа Олеговича

6. Єрьоміну Анастасію Віталіївну

7. Зубенка Єфрема Олеговича

8. Лапінського Віталія Сергійовича

9. Мазура Євгена Дмитровича

10. Михайлюка Олександра Миколайовича

11. Примака Ярослава Віталійовича

12. Самойленко Вероніку Олександрівну

13. Шапецьку Ірину Сергіївну

14. Шоботенка Назара Руслановича

з 4 класу у 5 клас

1. Гречанюк Аліну Олегівну

2. Клименка Дениса Вікторовича

3. Дзюбу Анатолія Ігоровича

4. Нагорну Альбіну Олексіївну

5. Титенко Ірину Сергіївну

6. Шапецького Дмитрія Сергійовича

7. Фенюка Назара Романовича

8. Башкірову Вікторію Сергіївну

9. Бодька Дениса Олексійовича

10. Горбань Анастасію Віталіївну

11. Приходька Дмитра Миколайовича

Про переведення учнів 5-8-х класів

В зв'язку із закінченням 2016-2017 н. року перевести учнів 5-8-х класів в наступні класи:

з 5 класу у 6 клас

1. Гриценка Дмитра Васильовича

2. Клименко Дарію Олександрівну

3. Лещенко Вікторію Олександрівну

4. Приходько Вікторію Володимирівну

5. Побірайко Ольгу Валеріївну

6. Ліщинську Лілію Максимівну

7. Тимошенка Владислава Євгенійовича

8. Недашківську Анастасію Олексіївну

9. Чорну Альону Іванівну

10. Смиковського Олексія Миколайовича

з 6 класу у 7 клас

1. Бодька Максима Олексійовича

2. Волкова Богдана Юхимовича

3. Гіму Нелю Михайлівну

4. Дзюбу Христину Ігорівну

5. Корчака Дмитра Володимировича

6. Левченка Вячеслава Володимировича

7. Марченка Павла Миколайовича

8. Холоденка Валентина Олександровича

9. Хоменко Єлизавету Сергіївну

10. Ципотан Діану Костянтинівну

11. Макарову Катерину Максимівну

12. Клепець Вікторію Русланівну

з 7 класу у 8 клас

1. Бодякова Миколу Миколайовича

2.Католіченко Вікторію Петрівну

3.Колосніченко Оксану Сергіївну

4.Лаврик Вікторію Дмитрівну

5.Палюру Ігоря Олеговича

6.Рогаль Аню Юріївну

7.Терещенко Анну Олександрівну

8.Клименка Артема Вікторовича

9. Чіркунову Альону Сергіївну

10. Філона Валентина

з 8 класу у 9 клас

1. Білоуса Романа Сергійовича

2. Жука Дениса Сергійовича

3. Ночвай Максима Андрійовича

4. Папікян Анаіту Артемівну

5. Тимошенко Ольгу Євгеніївну

6. Холоденко Вікторію Олександрівну

7. Шавкунову Владу Антонівну

Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi